• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,238 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: OSB 1202/1 SOKAK NO:97 OSTİM - ANKARA
  • TELEFON: 0312 341 56 71
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Zafer Kauçuk Firma Tanıtımı

Tarihçemiz

   zafer kauçukFirmamız 1958 yılında İbrahim KESKİNKAYAER tarafından ZAFER AYAKKABI olarak kurulmuş olup ANKARA İSKİTLER SOĞUK KUYU semtin de LASTİK AYAKKABI üretimine başlamıştır.

   1992 yılında Ahmet KESKİNKAYAER LİMİTED şirketini kurarak ZAFER KAUÇUK PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ adını alarak faaliyetine devam etmektedir ZAFER KAUÇUK olarak yarım asırlık iş tecrübemizle sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.

   Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir yapıya sahip olmuştur.

   Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

   Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak Kauçuk sektöründe ZAFER KAUÇUK olarak bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

   Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Misyonumuz

   Toplam kalite yönetimini benimseyerek en üst standartlarda üretim yapmak.Değişen koşullara göre yeni üretim organizasyonları kurarak en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunarak çevre ve toplum bilincine sahip bir firma olmak.

Vizyonumuz

   Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, kendini daima geliştiren, tasarımcı ruhuyla hareket kitlesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen, sektörüne şekil verebilen, alanında lider bir kurum olabilmektir.

Bir önceki yazımız olan Nazar Kauçuk başlıklı makalemizde nazarkaucuk hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR