• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,789 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İnönü Mahallesi Zeki Öztaş Cad. No:70 Ayrancılar / İzmir
  • TELEFON: +90 - 232 - 2575476
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yücel Kauçuk ve Konveyör Bant San.Tic.Ltd.Şti.

   1991 yılından bugüne iç ve dış piyasa ihtiyacını karşılayabilen kapasitemizle üstün kaliteli konveyör bant üretimi yapan Yücel Kauçuk Konveyör Bant Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. olarak bizler yönetim kadromuz ve tecrübeli teknik personelimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz .

   Ürün yelpazemiz içinde yer alan ısıya, yağa,aşınmaya ve aleve dayanıklı paletli testere dişli , düz yüzeyli ve bandebur paletli çeşitlerimiz ile, siz müşterilerimize en iyi kalitede üretimi yapmaktayız .

   En kısa sürede teslim olanaklarını sunmaya ilke edinmiş bulunuyoruz. Gelişen teknoloji doğrultusunda, kendimizi geliştirerek daha iyiye ulaşıp siz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine daha kısa sürede kaliteli ürünler sunmak amacı doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden daha ileriye gitme yolunda ilerlemekteyiz .

Ürünlerimiz

Lades Bant   Kurt Dişi Bant   Çavuş Bant   Düz Bant   Bandobur Bant
Lades bant hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın >> Kurt dişi bant hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın >> Çavuş bant hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın >> Düz bant hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın >> Bandobur bant hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın >>

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR