• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434

UPL UNIVERSAL PACKAGING LOGISTIC

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,674 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: D-100 Karayolu üzeri,Konak Mah.Adaletli Sk. No:86 41180 Uzunçiftlik/Kartepe/Kocaeli/TURKEY
  • TELEFON: +902623711661
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kocaeli’nde 1988 Yılında kurulmuş olan firmamız; kurumsal yapısını tamamlayıp, faaliyet alanı içerisine endüstriyel ambalaj ve hammaddelerinin teminini katarak, ideal ambalaj ve paketleme çözümleri sunmaktadır. Bu gün Türkiye ve Dünyanın önde gelen firmaları ile çalışarak ambalaj ihtiyaçlarına çözüm ortaklığı yapmaktadır. UPL belirlediği kaliteli hizmet stratejisiyle, sektörde her zaman ilk tercih edilen isim ve çözüm üreticisi olmaya devam etmekte,Alman HPE standartları ile, özel çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
Koordinasyon, Danışmanlık, Depolama, Komisyon, Deniz,Kara ,Tren ve Hava nakliyesine uygun ambalajlama konteynırların yüklenmesi, Standart ölçülerde veya tarafınızdan belirlenen ölçülerde,Tonaj ve Boyuttan bağımsız, ahşap ambalaj sandıklama ve paketleme,Shrink wraps, lashing(Sabitleme) konularında hizmetlerini sürdürmektedir.Tomruk-Kereste- Ahşap Sandık-Palet-2. El palet-Paketleme –Lashing-OSB –shrink wraps-Sandık-Ambalajlama-Kontraplak Sandık-Sabitleme-Sertifikalı Gözetmenlik-TIR Sabitleme-Konteynır Sabitleme-Yat Lashing, Tekne Lashing-Trafo Lashing,Tank Lashing,shrink wrap alanında Türkiye’nin her yerinde ve Dünya’da hizmet vermektedir. Referanslar; Belçika ToyotaSA – Türkiye Ford Gölcük-Türkiye ToyotaSA-Türkiye Bosch Tesislerimiz 5.000 m2’lik(2.500 m² kapalı +2.500 m² açık) bir alanda kurulu olup, kapalı, açık mekanlarda ambalajlama ve paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.
ABOUT UPL
Our company, which is active since 1988 in Turkey.we are proud to announce that we are going to help you to achieve your target in shortest time period by utilizing the newest technologies and most expert staff of ours.To be an establishment that provides services for UPL and the satisfaction of the customers that chose to work with us will also mean that every company that works with us will gain efficiency it self . UPL has the woodwork or ability to craft the appropriate woodwork into packaging materials, if there is a demont to 1st class transportation of your goods. In addition to this, we are at your service all times, in Turkey and Europe with your sufficient transport and amount of packaging capacity.

Bir önceki yazımız olan Nck Kauçuk Zemin imalat san.tic.ltd. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR