• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,932 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi DES Sanayi Sitesi 101.Sokak B3 Blok No:4-6 Y.Dudullu - Ümraniye - İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 (216) 540 89 40
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal Kimliğimiz
Uğur Plastik 20 yılı aşkın tecrübesiyle plastik ambalaj sektöründe rekabetçi fiyat politikasıyla ve üstün kalitesiyle lider firma olma yolunda ilerlemektedir.

Şirketimizin ürün yelpazesinin büyük kısmını Kozmetik ambalaj ürünleri oluşturmaktadır,bunun dışında otomotivden medikal ve gıda ambalajlarına kadar bir çok alanda firmalara özel ambalaj üretimi gerçekleştirilmektedir.

Sektörel yenilikleri müşterilerinin kullanımına sunan şirketimiz, yaptığı AR-GE çalışmalarıyla Türkiye ambalaj sektöründe bir çok ilke imza atmıştır.

Kalite Politikamız

Uğur Plastik sürekli başarılı ve karlı olabilmenin müşterilerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktan geçtiğini farkındadır.

Toplam Kalite anlayışına işletmemizin tüm süreçleri dahil edilmiştir.

Sürekli gözden geçirme ve geliştirme ISO 9001: 2008 sistemi ile uyumlu olarak sürdürülmektedir.

Kalite Kontrol sistemimiz, sorunun kaynağında çözümü ilkesiyle önleyici faaliyet olgusunu benimsemiştir.FMEA ile potansiyel hata olasılıkları tespit edilmekte ve önlemler alınmaktadır.

Ürün ve hizmet kalitesinin sürekli en üst düzeyde tutulması ancak organizasyondaki tüm bireylerin katılımı ile sağlanabilir.Bu nedenle çalışanlarımızın pozitif katkılarını sağlamak için onları motive eder ve cesaretlendiririz.

Tedarik zinciri kapsamındaki tedarikçilerimizle geliştirici ve iyileştirici ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

Ürüne özel kalite kontrol ekipmanları ve cihazları geliştirerek ürünün gerçek zamanda kullanım şekline göre laboratuar ortamında simüle edip etkin kalite kontrol uygulamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Saka Plastik Ambalaj ve Üretim San. Ltd. Şti. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR