• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,912 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: REŞİTPAŞA CADDESİ SEBZECİ SOKAK MESUT YUVAM BLOKLARI C BLOK NO :1/13 AVCILAR / İSTANBUL
  • TELEFON: 02125911978
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tuşba Zemin Firma Tanıtımı

   tuşba zeminTuşba Zemin Çözümleri; 1998 yılından bu yana uzman kadrosuyla müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur Müşteri Memnuniyeti’dir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmeliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Müşteri memnuniyeti ancak bu unsurların tümünün bir araya toplanması ile mümkündür.

   Yapı ve zemin kaplama (yer döşemeleri) ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

Vizyon

   Sektöründe uluslararası standartlara bağlı kalacak, taahhüt etiğimiz tüm projelerde müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini ve çalışanların iş koşullarından tatmin ve memnuniyeti sağlıyarak ülke ekonomisine istihdam, katma değer sağlamaktır.

Misyon

   Yenilikçi, teknik ve ticari çözümler sunarak işverenlerimeze ve yatırımcılarımıza uygun maliyet ile zamanında teslim edilen verimli projeleri uluslararası standartlara uygun yapmaktır.

   Tuşba Zemin, kurumların verdiği hizmet kalitesi ile konusunda ayrıcalıklı bir konumdadır, şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve 1000 ‘nin üzerinde başarılı proje uzmanlığımızın kanıtıdır.

   Tüm değerli müşterilerimizin Tuşba Zemin’ni seçmeleri misyonundaki yaratıcılık, doğru yönlendirme ve yeni teknoloji kullanımı ile Tuşba Zemin’nin dünya standartlarında yapı ve zemin kaplama ürünlerinin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafındna garantilidir.

   Yeni üretimimiz olan Yapı Kimyasalları Boss Line malzemlerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyarız

Bir önceki yazımız olan Has Kauçuk A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR