• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,077 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Isıso Sanayi Sitesi B Blok No:9 Esenyurt / İSTANBUL
  • TELEFON: 05326311061
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tayf Plastik ve Boya Sanayi Tic. Ltd. Şti., plastik sektörüne yönelik ‘Masterbatch’ ve ‘Masterbatch Katkıları’ üretiminde uzmanlaşmış ve alanındaki tüm standartları yakalamış, son teknolojileri takip ederek hizmet veren, ‘’ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi’’ sahibi üretici bir firmadır.

Birinci ilkesi ‘Müşterisi ile Dost’ luk olan Tayf Plastik, 1993 yılından günümüze gelen ticari tecrübe ve birikimini, 2005 yılında İstanbul’daki yeni tesislerinde bütüneştirerek sektörün genç bir firması olarak üretime geçmiştir.

Geçen bu süre zarfında, kalite anlayışından dünya standartlarına, AR-GE çalışmalarından laboratuvar gelişimine, satış öncesi hizmetlerden satış sonrası sağladığı teknik desteğe, müşterileriyle kurduğu koşulsuz ve sınırsız bağlara kadar birçok konuda daima ilerici, pozitif ve güçlü fikirleri ve firma ruhuyla varlığını sürdürmektedir.

pro TAYF® Renkli Masterbatch

Organik/inorganik yüksek performans seçilmiş pigmentler ve birinci kalite polimer hammadde kombinasyonu ile üretilir. PANTONE, RAL ve pro TAYF® KATALOG Standartlarının yanı sıra müşterilerimizin yeni ve farklı taleplerini/numunelerini, laboratuvarlarımızda saatler mertebesinde çalışılarak, % 95’in üzerinde bir başarı ile hizmet vermekteyiz.
pro TAYF® Özel Masterbatchler

Firmamız ayrıcalıklı olarak, Özel Masterbatch üretiminde, teknik bilgi, tecrübe ve ekipmanlarıyla Global Pazar’da iddiaya sahiptir. Kozmetik, Mutfak Eşyası, Oyuncak, Kırtasiye, Promosyon vb. alanlarda kullanılan ve yüksek teknik isteyen Özel Masterbatchler hem standart renklerde hem de müşteri talebi doğrultusunda üretilmektedir.

Sedef Efektli Masterbatch


Metal Efektli Masterbatch


Kırçıllı Masterbatch


Simli Masterbatch


Floresan Masterbatch


Kokulu Masterbatch


Mikrofiber Masterbatch

Bir önceki yazımız olan Saka Plastik Ambalaj ve Üretim San. Ltd. Şti. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR