• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,523 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: YENİMAHALLE - ANKARA
  • TELEFON: 05064367747
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Vitrin Reklamı ve Gold Üyelik

Kaucuk.Org Size Ne Kazandırır :

   Amacımız kauçuk – plastik – ambalaj firmalarının bir çatı altında ücretsiz şekilde toplanarak kullanıcıların ve müşterilerin daha rahat bulunurluk imkanı sağlamasına yardımcı olmaktır.

Neden Kaucuk.Org :

   Sistemimizde tüm firmalarının internet üzerinden rekabet sağlaması ve bulunurluğu artması açısından ücretsiz bir yapıya sahiptir. Site içerisinde bulunan gold üyelik ve vitrin bölümümüzden başka sistemimizde ücretli bir alan bulunmamaktadır.

Normal Üyelik Nedir :

   Profili onaylanan her üye Standart üye haklarına sahip olur. Bu haklar firma ekleme, ürün ekleme, ilan ekleme’dir.

Gold Üyelik Nedir :

   Yıllık belirli bir ücret ödeyip belirlenen kategorilerde üst sıralarda yer alma imkanı sağlar. Aynı zamanda firmanız adına bir profil altında bilgileriniz, resimleriniz, ürünleriniz, ilanlarınız ve harita bilgileriniz gözükmektedir. ( Normal üyelikte kısıtlamalı ve ayrı ayrı gözükmektedir) Vitrin bölümü reklam alanı kısmında firmanız gözükecektir.

GOLD ÜYE ile NORMAL ÜYE Arasındaki Farklar Nelerdir :

Örnek Gold Üye Firması       : İncelemek için tıklayınız

Örnek Normal Üye Firması : İncelemek için tıklayınız

gold üyelik

Firma Detay Bilgileri Ekleme – 1 Tanıtım Videosu Ekleme – Aynı Anda 5 Sektöre Kayıt İmkanı – 10 Adet Firma Resim Görüntüsü

Kaucuk.Org’a Nasıl Üye Olunur :

Firma eklemeniz için üye olmanız gerekmektedir. ÜYE OL linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üye olduktan sonra firmanızı eklemeniz için 2 farklı paketimiz bulunuyor. Bunlardan bir tanesi normal üyelik , diğeri ise gold üyelik‘tir.

NORMAL ÜYE Olarak Nasıl Firma Eklenir :

   Giriş Yap bölümünden üye girişi yaptıktan sonra Firma Ekleme Butonuna tıklayınız. Daha sonra “Normal Firma Ekle” menüsü altında bulunan firma bilgilerini doldurarak firmanızı normal (standart) üyelik paketine kaydedebilirsiniz. Sistemimize aynı şekilde giriş yaparak ürün, ilan ve haber bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

GOLD ÜYE Olarak Nasıl Firma Eklenir :

   Giriş Yap bölümünden üye girişi yaptıktan sonra Firma Ekleme Butonuna tıklayınız. Daha sonra “Gold Firma Ekle” menüsü altında bulunan firma bilgilerini doldurarak firmanızı gold üyelik paketine kaydedebilirsiniz. Bilgileri doldurduktan sonra bizimle irtibata geçerek gold üyelik (yıllık) ücretini hesabımıza yatırabilirsiniz. Gold üyelik ücreti hesabımıza geçtikten sonra üyeliğiniz aktifleştirilecektir.

Gold Üyelik Bedeli :

Sistemimizde bulunan Gold Üyelik hizmetlerimizin; geçerli olabilmesi için yıllık bir defaya mahsus 100 TL ücret talep edilmektedir.

Gold üyelik sistemi 1 firma için geçerlidir. Aynı üyelikten başka firma eklemek isteyenler normal üyelik bölümünden ekleyebilirler.

Fiyatlarımıza KDV hariçtir. Sistemimizde tarafınız adına kullanılacak logo, resimler ve bilgiler firmanıza veya şahsınıza aittir.

Kauçuk ve Plastik Bilgi Rehberi Destek Hattı :

  Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için sağ altta bulunan “Online Destek” hattımıza sorularınızı bırakabilir veya info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

   Sistemimize firma bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda “Online Destek” bölümümüze veya mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Savaş Kauçuk ve Yedek Parça başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR