• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,895 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Caner Sönmez
  • ADRES: DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ORKİDE SOKAK NO:9 OSMANGAZİ BURSA
  • TELEFON: 0 (224) 342 2223
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:30

FİRMA HAKKINDA

Firmamız 2014 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu.Faaliyet alanımız ; tünel fırın ve ekstrüdör makinaları ile her türlü fitil , oring ve lama üretimi yapmak. Makine , Denizcilik , Gıda , İnşaat ve Tekstil sektörlerine yönelik kauçuk ürünler üretmekteyiz.

Firmamız, kauçuk sektöründe profil-fitil-takoz dalında imalat yapmakta olup, deneyimli ve vasıflı kadrosu ile , yeni teknoloji donanımlı makine parkuruyla , sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde , 500 metre kare alan üzerine kurulu , 2013 yılından bu yana körük , beyaz eşya ve demiryolu firmalarına ürünler üretiyoruz.Ürünlerimiz , Iso 9001 ve TS 16949 Belgeleri ile güvence altındadır.

Hamurhane ,preshane,profil ünitesi ve kalıphanesi ile tam teşekküllü tesisimizde ; EPDM-NİTRİL-SÜNGER – SİLİKON Kauçuklu fitiller – Hava Süspansiyon Körük takozları ve Süspansiyon sönümleyici takoz parçaları ,istenen ölçülerde ,tekniğine uygun , yüksek kalitede , TS 16949 kalite güvencesi ile imal edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, isteklerinize çözüm üretmek öncelikli hedefimizdir. Bu ilke doğrultusunda, çağa uygun teknolojik yatırımlar yapmakta ve aksatmadan ilerlemekteyiz.Müşteri mağduriyeti, kendi mağduriyetimizden önce gelir. Bu felsefe ve anlayışla İNSANA SAYGI’ya dayanan ,ürün kalitesini en üst seviyede tutmak birinci prensibimizdir.

Bir önceki yazımız olan Kauçuk Malzemeleri Ofisi başlıklı makalemizde fitil kauçuk silikon viton nbr epdm hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR