• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,908 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: HUZUR MAH. İMAM ÇEŞME YOLU CANDAN SK. NO:3 SEYRANTEPE İSTANBUL Şişli / İstanbul (Avrupa) / Türkiye
  • TELEFON: 0212 331 45 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Polimer Kauçuk Hakkında

   polimer kauçukPolimer Kauçuk San.Paz. A.Ş. 1957’de kurulmuştur. Hızlı gelişimi sonucu günümüz Türkiye’sinde hortum ile birlikte anılan SEL markası ile her türlü hortum üretimini 125.000 m2 lik bir alanda yürütmektedir.

  Çerkezköy tesislerimizde (70.000 m2 kapalı alan) her çeşit kauçuk hortum üretimi yapılmaktadır. Avcılar’da bulunan tesisimizde PVC ve Thermoplastik ürünler imal edilmektedir. Türkiye’nin ilk 500 firma sıralamasında ilk 300’de yer alan Polimer Kauçuk A.Ş. 1500 çalışanının yanı sıra, ihracat sıralamasında ilk 200 firma arasında bulunarak ülkemizin istihdam ve ihracatına önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir.

   Tüm dünya ülkelerine satış yapabilmesini borçlu olduğu Kalite Güvence Sistemi’ni Türkiye’de ISO-9001 ile ilk belgelendiren şirketlerden biri olmuştur. 1990’lı yıllardan beri sahip olduğu ISO 9001 belgesinin yanı sıra müşteri memnuniyeti hedefini öncelik haline getiren şirket politikaları gereği , iş sağlığı ve güvenliği OHSAS 18001 ve Çevre yönetim sistemi için ISO 14001 belgelendirmesine sahiptir. Otomotiv sanayinde yapılan çalışmalarla ayrıca ISO/TS 16949 belgelendirmesi yapılmıştır.

   Polimer Kauçuk SEL markası altında yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulan tüm hortumlarımız tasarım ve imalat olarak firmamız güvencesi altında üretilmektedir.Kauçuk, PVC ve thermoplastik hortumlarda sektör standartlarının tamamına yakınına sahip olan firmamız, ayrıca özel tasarım isteklerine bünyesindeki mühendis kadrosu ile çok hızlı şekilde cevap verebilmektedir.Her gün yeni ürünlerin katıldığı ürün gamındaki alçak, orta ve yüksek basınçlı hortumlar; hammadde kabul aşamasından sevk aşamasına kadar gerekli tüm laboratuar testleri firma bünyesinde yapılarak üretilmekte ve müşterilere ulaştırılmaktadır.

   Mevcut üretim kapasitesi ile Avrupa’da ilk sıralarda yer alan şirketimiz, ihracat olanaklarıyla tüm dünyada önde gelen hortum üreticileri arasında seçkin bir yere sahip bulunmaktadır. Şirketimiz sürekli gelişen ve değişen hortum sektöründe 50 yılı aşkın mazisi ile geleceğe daha büyük hedefler ile bakabilmekte, gelişen teknolojinin sürekli takipçisi olarak, sektöründe yeniliklere imza atabilen tecrübeli bir kadroyla yüksek büyüme hızını sürdürmeye devam etmektedir.

   Araştırma geliştirmeye ve yüksek teknolojiye ayrılan yüksek bütçe ve yatırımlar sonucunda sektörde her amaca uygun yeni ürün tasarımlarımızla lider konumumuzu sürdürmeye devam etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Uygun Oring başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR