• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,224 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: 10039 Sokak No:12 A.O.S.B. Çiğli / İZMİR
  • TELEFON: 0.232.328.33.00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

PİLMAR PLASTİK SAN. TİC. VE A.Ş 2004 yılının Haziran ayında şirket yönetim kurulu başkanı Sayın GÜRSEL YAVUZ tarafından İZMİR de kurulmuştur. 1970’ lerden günümüze Petrokimya sektöründe köklü bir geçmiş ve geleneğe sahip olan firma plastik hammadde ticaretinin saygın ve güçlü kuruluşlarındandır.

Firmamız plastik sektöründe ‘’EGE VE A.O.S.B. SANAYİSİNİN’’ Pektim den sonraki can damarı haline gelmiştir. Hammadde arz cephesinde meydana gelen dalgalanmalardan Bölge Sanayicilerimiz ya hiç yada minimum düzeyde etkilenmektedir. Ürün çeşitliliği de ihtiyacın büyük bir bölümünü karşılamaktadır

11.000 metrekare kullanım alanına sahip kendi binasında hammadde, tartım, depolama, yükleme ve boşaltma işlemlerini en mükemmel şekilde yürütmektedir. İZMİR LİMANI ve PETKİM’ e yakınlığı nedeniyle müşterilerine doğal bir avantaj sağlamaktadır, ayrıca İstanbul ve Mersin limanlarından Ülkemiz sanayisine ürünlerini en kısa sürede ulaştırmaktadır. Gerek yerli gerekse ithal ürünlerde önceliği, sanayicinin ihtiyacına uygun, kaliteli hammadde temin etmek ve arkasında PİLMAR A.Ş güvencesini sunmaktadır. Plastik sanayinde ki ürün talebinin miktar ve tür olarak değişkenliğinden kaynaklanan ihtiyaçlara cevap vermek ve üretimde‘sürekliliği’ sekteye uğratmama gayreti içindedir.

Firma plastik sektöründeki bilginin birikimini sanayi alanına taşıyıp, Ülke ihtiyaçlarını dikkate alarak ‘Üretim Planı’ yapmaktadır.

Sektörde büyük satış ve ciro rakamlarına sahip olan PİLMAR A.Ş’ nin plastik hammadde ticaretinde misyonu ; ‘Mükemmel Süreklilik ile Mükemmel Sonuca’ ulaşmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR