• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,971 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: SÜHA KOCAKAYA
  • ADRES: Kayapa Sanayi Bölgesi Yeşil Caddesi No: 11 Nilüfer, Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 483 4221
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2013 yılında Paromak olarak temelleri atılan firmamız, kauçuk teknik hamur satışı ve üretimi ile çalışma hayatına girmiştir. Sektörde 17 yıllık tecrübe ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda, yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kauçuk karışımı otomatik tartım istasyonunda barkodlama sistemi ile hazırlanan ham maddeler PLC kontrollü makinelerde tam otomatik olarak karıştırılarak hazırlanır. Laboratuvar ortamında testleri yapılan teknik hamur müşterilerimize sevk edilir. Bu sayede kauçuk hamurunun kalitesinin tekrar edilebilirliği garanti altına alınmış olur.

Paromak, kauçuk sektörlerindeki tecrübesi ile ileri derece danışmanlıklar vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Paromak müşterileri için stratejik üretim ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Paromak Kauçuk 5000 ton siyah, 3000 ton renkli hat olmakla birlikte yılda 8000 ton kauçuk teknik hamur üretme kapasitesine sahiptir. Üretiminde iki siyah hat için iki renkli hat olmakla beraber dört adet banbury bulunmaktadır.

Müşteri şartnamelerini karşılayan reçetelerin en ekonomik şekilde geliştirilmesinin kauçuk sektöründeki rekabet gücünü arttırdığı bilincinde olan Paromak Kauçuk başta laboratuvar ölçekli kapalı karıştırıcı olmak üzere, geliştirdiği karışımların rheometrik ve statik mekanik özelliklerini test edebilecek laboratuvara sahiptir.

Bir önceki yazımız olan CHEMOSIL Kimyevi Madde Plastik Kauçuk İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR