• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434

Nck Kauçuk Zemin imalat san.tic.ltd.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,228 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0216 627 07 52
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye  deki kauçuk zemin sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan NCK Kauçuk Zemin teknik bilgisi tam ve konusunda deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet  vermeye devam ediyor. Şirketimiz 1997 yılında bu sektöre adım atmış olup kısa  zamanda büyüyerek üretim kapasitesini katlayarak yıllık 250.000m2’ ye  çıkarmıştır. Aynı zamanda fabrikasını Bilecik-Osmaneli’nde büyüterek 1.500m2’ lik  bir kullanım kapasitesine çıkarmıştır. Şirketimiz AR-GE çalışmalarına önem  vererek patentli tasarımlarımızdan oluşan zengin ürünlerimizle kauçuk zemin  sektöründe dünya firması olma hedefine doğru hızla ve kararlılıkla yoluna devam  etmektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan şirketimiz kalite ve müşteri  memnuniyetinden taviz vermeden uluslararası ISO 9001:2008,ISO 14001:2004, OHSAS  18001:2007, CE, TS EN 1176, TS EN 1177 belgelerinin gerekliliklerini yerine  getirerek ihracatını artıran bir şirket haline gelmiştir.

Ürünlerimizin  oldukça geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Bunlar, çocuk oyun alanları,  spor sahaları, atletizm pistleri, haralar, hayvanat bahçeleri, yürüyüş ve  bisiklet yolları, havuz kenarları, teraslar, hastaneler, alışveriş merkezleri,  atış poligonları, parke altı ses ve ısı izolasyonları, otoparklar olarak  sıralanabilir.

Hedef ve ilkelerimiz; çalışanları ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak dünya standartlarında en iyi kalitede ürün ve hizmet sunan bir şirket olmayı amaçlar.

Misyonumuz

Kauçuk,sentetik,zemin arayan müşteriler için ilk akla gelen ortak olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak.  Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz .

Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duyarız.

Vizyonumuz

Avrupa’ nın en iyi üreticisi ve markası olmaktır .

Kalite Politikamız

Tam hizmet kalitesi en etkili rekabet unsurumuzdur.Müşteri ve çalışanların memnuniyeti birinci görevimizdir.Sürekli gelişim vazgeçilmez hedefimizdir.Ekip çalışması yönetim felsefemizdir.Yönetici, Çalışan, Müşteri üçgeninde doğru iletişim esas alınmıştır.Faaliyetlerimizin çevre ve çalışana olumsuz etkilerini en aza indiren veya kontrol altına alan kuruluş sistemlerimiz sürekli sorgulanır. Uygulamalar gözden geçirilir ve sürekli iyileştirilir.

Bir önceki yazımız olan Deneme Kauçuk başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR