• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,074 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erkankomur
  • ADRES: Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1459 Sokak No:30/1 İvoksan Ostim ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 395 7218
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Nazar Kauçuk Hakkımızda

   2002 yılında profesyonel iş yaşamına girerek üretime geçen kuruluşumuz, 2009 yılında sektörde birçok başarıya imza atmıştır.

   Her geçen gün gelişen ve büyümesini sürdüren NAZAR KAUÇUK geniş ürün yelpazesini, üstün teknolojisini, uygun fiyat ve kalitesi, zamanında teslim etme ilkesi ile müşterilerine sunmaktadır.Bünyesinde bulunan lastik ünitesi sayesinde NİTRİL – NEOPREN – EPDM – SİLİKON – VİTON – SENTETİK ve TABİİ KAUÇUKLARDAN istenilen teknik şartlarda müşteri isteklerine uygun üretim yapmaktadır.

   Kauçuk preslerimizin tonajlı ve faydalı plaka ebatlarının büyük oluşu nedeniyle kısa sürede büyük miktarlarda üretim yapılmasını sağlamaktadır. Tesisin ihtiyacı olan kauçuk karışımlarını hassas ölçüm aletleri ile yüksek kapasiteli makinalarda hazırlanmaktadır.

   Kurmuş olduğu kalıp imar ve tamir ünitesiyle tüm kalıplarını kendisi imal eden entegre bir tesis konumundadır. Kalıp üretimini kendi bünyesinde bulunması müşterine kaliteli ürün ve hızlı servis vermesini sağlamaktadır. Kalıp ürün tasarımları bilgisayar ortamında Cad cam, NX, Catia, Solid works uygulamalarında yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Sızdırmazlık Kauçuk başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR