• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,724 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ivedik Org. San. Sitesi- 1368. St. Aydin - Plastikciler San. Sitesi- No: 31 OSTIM – ANKARA / TURKIYE
  • TELEFON: +90. 312 394 65 19
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Naturel Kauçuk Firmamız Hakkında

   2000 yılından bu yana Kauçuk sektöründeki 13 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle kurmuş olduğumuz Naturel Kauçuk adlı firmamız sektöre ilk adımı attıktan sonra, kimya mühendisi , tecrübeli teknik elemanlarımız ve geçmiş deneyimlerimiz sayesinde , kısa sürede sektörde büyük işler başarmıştır.

   Naturel Kauçuk , İş – İnşaat ve Beton Makineleri sektörüne kauçuk ağırlıklı yedek parçaları üretmekte ve ayrıca sızdırmazlık elemanları , vibrasyon takozları , savunma sanayii ekipmanları , tıbbi cihaz yedek parçaları otomotiv yedek parça ürünleri yapmakta, maden delici/kırıcı makinelerinin bazı yedek parçalarını imal etmektedir. Firmamız, ürün çeşitlerini her geçen gün yenileyerek, sektörde büyük atılımlar yapmaktadır.

   Firmamız, standart üretimlerinin dışında, ayrıca, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda , arzu edilen ürünleri de kimya mühendisi tecrübeli teknik personeli vasıtasıyla, kaliteli olarak sunmaktadır.

   Siz değerli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden ihtiyacı olan yedek parçaları uygun fiyata sunmaktayız.

Üretimlerimiz

   Kırma Eleme Makine Fitilleri, Modüler Su Depo Fitilleri, Sermac, Cifa, Putzmeıster, Whatzınger, Titan, Schwing Druetta beton makineleri yedek parçaları üretimimiz de mevcut olup , ayrıca özel üretim de yapmaktayız.

   İstenilen ölçülerde fitiller, 3” 3,5” 4” 4,5” 5” 5,5” 6” 7” Dilsiz ve 5,5” Dilli, 5,5” V Dilli kelepçe contaları, S Tüp Tamir Takımları, Karıştırıcı Contalar, Baskı Ringleri, Boğaz Keçeleri, Kanallı – Kanalsız Santrifüj Kaplinleri , Pvc Bağlantı Takozu ( U Kelepçe ) , Karıştırıcı Konikler, Böbrek Contası, Demir Dövme Kelepçe, PM Askı Takozu, Reich Şiber Tamir Takımları, Reich Şanzuman Takozu, Titan Tamir Takımları, Danfos Tamir Takımı, 600 – 750 Lik Helezon Lastikleri, Bezli Bezsiz Şut Lastikleri, Packıngler , Titreşim Takozları, Burçlar, Kaplinler, Nutrıngler, Nozullar, Viton, Silikon, Nbr O-rıngler, temizleme topları vs.gibi malzemeleri üretebilmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Emin ipek Kauçuk Plastik Mak.San. ve Tic. başlıklı makalemizde emin ipek kauçuk hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR