• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,329 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yeşiloba Mh. Metal San. Sit. 46037 Sok. 35. Blok No:43-44-45 Seyhan / Adana
  • TELEFON: 0322 261 22 26
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Narin Park yaşam alanlarımızın içerisinde enerji, hareketlilik eğlence ve dinlenmenizi, doğayla bütün halinde olmanızı hedefleyen bir firmadır. Ürün yelpazemizin içerisinde oyun grupları, pergoleler, kamelyalar, köprüler, fitness aletleri bu amacımıza hizmet eden tasarımlarımızdır.

Profesyonel ekiplerimiz gerek tasarım ve gerek imalatımızdaki ürünlerin kalitesi ile çocuk oyun parkı ve bahçe mobilyalarımızda siz müşterilerimize talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Çocuklarımızın ruhsal ve bedensel gelişimlerinde kaliteli oyun anlayışına ayrı bir katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Narin Park kadrosu güler yüzlü, dinamik, işini yapmaktan keyif alan; her gün kendine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlamak için çalışan bir kadrodur. Kuruluşumuzun en önemli verdiği olgu güvenliktir. Çocuk sağlığı ve güvenliği bu alandaki en büyük hassasiyetimizdir. Oyun parkları ve tüm ürün gruplarımızda özel, yenilikçi tasarımları ve zengin renk seçeneklerini sunmak üzere arge çalışmalarına oldukça önem verir.

Sadece çocuk oyun parkları ile değil genç ve yetişkinlerimiz için üst düzey kalitede fitness aletleri ile sağlık uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda siz müşterilerimize de en hızlı, en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylı olan ürünlerimiz iki yıl garantilidir. Tüm yeterlilik belgelerine sahip profesyonel bir firmadır.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Metal Oyun Parkları

Ahşap Oyun Parkları

Park Ekipmanları

Spor Kondisyon Aletleri

Kamelyalar

Pergoleler

Piknik Masaları

Oturma Bankları

Spor Ekipmanları

Dış Mekan Çöp Kovaları

İç Mekan Oyuncakları

Top Havuzları – Trombolinler

Park Lambaları

Kauçuk Zemin Kaplama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR