• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,464 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No:15 26110 ESKİŞEHİR
  • TELEFON: 0.222. 236 04 85 - 86
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1976 yılından günümüze beyaz eşya ve sanayi uygulamarına lastik parça imalatı yapan Mercan Kauçuk A.Ş. alanında uzman ve teknik personeli, teknolojik makine parkı ile müşterilerine prototip ve seri kalıp imalatları ile üretim yeteneklerini yüksek performansla sunmaktadır.

Faaliyetlerini 6000 metrekare alanda sürdürmekte olan Mercan Kauçuk A.Ş. müşteri portföyünü her geçen yıl hızla arttıran bir firma olarak müşteri beklentilerini karşılayabilmek için kendini sürekli ARGE ve iyileştirme çalışmaları ve teknolojik yatırımlarla geliştirerek küresel kalitede üretim yapmayı ilke edinmiştir.

İNSAN KAYNAKLARI PROFİLİMİZ

Mercan Kauçuk A.Ş. olarak yenilikçi, kaliteye inanan, sorumluluklarının bilincinde ve çevreye duyarlı çalışanlarımız ile gücümüze güç katmaktayız.

ÇALIŞAN SAYI
Mavi Yaka 96
Mühendis 5
İdari 8
TOPLAM 109

MAKİNA PARKIMIZ

Mercan Kauçuk A.Ş. bünyesinde,

22 adet kompresyon pres,
6 adet vakumlu kompresyon pres,
2 adet 45 lt ’lik Bambury
1 adet 75 lt’lik Bambury,
3 adet vals,
4 adet CNC dik işleme merkezi,

2 adet üniversal torna,

2 adet üniversal freze,
1 adet satıh taşlama

bulundurmaktadır.

ÜRETİM

MEKANİK ATÖLYE

Tasarım ve hassas seri imalat kalıbı üretimin temelidir. Mercan KauçukA.Ş. başarılı kalıp tasarım ve imalatının avantajlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Tasarım ve imalat ekibimiz ve teknolojik makine parkı ve tasarım yazılımları ile müşterilerimize uzun ömürlü ve hassas uygun maliyetli kalıp yatırım hizmetleri de sunar.

KARIŞIM HAZIRLAMA

Kauçuk karışımlarında temel, karışımlar arasındaki tutarlılıktır. Bunun bilincinde olan Mercan Kauçuk A.Ş. tabii, sentetik, silikon, karışım hazırlama kabiliyetine teknolojik makine ekipmanları ve yetişmiş personeli ile sahiptir. Bu sebeple karışım içeriklerinin, prosedürlerinin izlenebilirliği için barkodlama sistemi kullanmaktadır.

VULKANİZASYON

Kauçuk şekillendirmenin en iyi şekilde yapılması için, en son kalıplama
teknolojilerini ve kaynaklarını yakından takip eden ve bünyesine katan Mercan Kauçuk A.Ş., bu prensibini sürdürmeye kararlıdır. Kauçuk üretiminin tüm aşamalarında barkodlama sistemi ile izlenebilirliği elden bırakmayan Mercan Kauçuk A.Ş., geriye dönük izlenebilirlik, sürekli akış ve toplam kalite gibi optimize edilmiş üretim tekniklerini kullanarak üretim yapmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR