• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,578 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize sanayi bölgesi
  • TELEFON: 03445020020
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mars Plastik ve Metal A.Ş Firma Hakkında

   mars plastikSanayimizin hassasiyetle üzerinde durduğu ilaç ve kozmetik endüstrisinin plastik ambalajları konusunda, geleceğe dönük çalışmalarımız, her türlü ürün çeşidimiz, müşterilerimizin bize olan güveni ve yılların sektör deneyimiyle hizmet vermekteyiz. Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve konusunda deneyimli personelimizle müşterilerimizin yanındayız.

  Hedefimiz, sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile, Türk plastik sektörüne gelişen teknoloji paralelinde en kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır. Herşey güveniniz sayesinde…

   Titiz bir kalite kontrol yaklaşımı ve sürekli AR-GE çalışmaları sonucunda Plastikci.Net ürünleri uluslararası kalite sertifikalarıyla onaylanmıştır. Siparişleriniz için en iyi kalite ve hizmeti sunarak, ileri teknoloji standartlarında kullanıcı dostu ürünler üretmeye büyük önem vermekteyiz.

  Firmamızda “Kalite”, standartlara uygun üretilen ürünü, müşteriye en iyi imkânlarla ve en süratli şekilde sunabilmek olarak değerlendirilmektedir.

   Faaliyet alanımızda, müşteri taleplerini, uluslararası standartları, gelişen teknolojiyi, ürünlerimizin görsel ve teknik özelliklerini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alarak; sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürünler üreten, istikrarlı büyüyen tanınmış bir marka olmak temel politikamızdır.

  Ar-Ge faaliyetlerinin temel hedefi, müşteri talepleri ve pazar ihtiyaçlarına en iyi çözümü getirecek ürünler geliştirmek, en kısa sürede ve en yüksek kalitede tasarlamak ve üretime hazır hale getirmektir.

Sektörlere göre Üretimlerimiz

Mutfak Eşyaları Sektörü – Çeşitli mutfak eşyaları özel üretimi

Otomobil Sektörü – Yedek parçalar için plastik aksam

Mobilya Sektörü – Mobilya bağlantı elemanları

Kumaş Fabrikaları – Plastik plaka imalatı

İplik Fabrikaları – Plastik plaka ve plastik bobin imalatı

Halı Fabrikaları – Plastik bobin ve barkodluk plaka üretimi

Gıda Fabrikaları – Kapaklar, kulplar ve çeşitleri

Ayakkabı Fabrikaları – Tabanlık ve fiyat etiketleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR