• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,939 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Otosansit San. Sit. Büyük oto ticaret merkezi 106. blok No: 50 Yıldırım / BURSA
  • TELEFON: 0224 346 13 50
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kautech Kauçuk Plastik ve Poliüretan Sanayi Tanıtımı

kautech kauçuk

   2004 yılından itibaren kauçuk ve poliüretan sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız ürettiği kaplin, vurkolon, silindir, transpalet tekerlerkleri gibi poliüretan ve kauçuk ürünlerini üreterek sizlere sunmaktadır.

  Kaliteli işçilik ve malzeme prensibi ile sizlere hizmet veren firmamız, her geçen gün üretim kapasitesini ve hizmet ağını genişletmektedir. Son yıllarda yaptığı atılım ile makina parkurunu arttıran firmamız ile iletişime geçip çözüm ortağınızı tam anlamıyla yakalamış olabilirsiniz…

   Kautech Kauçuk kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile sizlere her zaman en iyisini sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız…

Ürünlerimiz ve Kullanım Alanları

Tekstil Sektörü

   Poliüretan merdane komple veya kaplama, Dok ve taşıma arabaları tekerlekleri komple veya kaplama, Dok pabuçları, Eğri Roling (Expander) komple veya tamir, blanket sıyırıcıları, Rakle lastikleri, Roling açıcı silindir kaplaması, muhtelif tekerlek ve makara kaplama hizmetlerini veriyoruz.

Madencilik Sektörü

   Elekler, sıyırıcılar bant taşıyıcıları, kaplinler, siklonlar, klasifikatör bıçakları, vibrasyon takozları

Otomotiv Sektörü

   Kalıp yayları, vibrasyon takozları, poliüretan burçlar, poliüretanbıçak altı kesme lastikleri, poliüretan kaplinler, konveyör parçaları, poliüretan plaka ve takozlar.

Doğalgaz Sektörü

   Kalıp yayları, vibrasyon takozları, poliüretan burçlar, poliüretanbıçak altı kesme lastikleri, poliüretan kaplinler, konveyör parçaları, poliüretan plaka ve takozlar.

İnşaat Makinaları Sektörü

   Beton kalıpları, beton pompa patlaçları, beton pompa pistonu, sıyırıcılar, vibrasyon takozları, beton hortum nozolları, kar kürme makinesi bıçak ağzı (poliüretan) iş makinesi poliüretan parçaları, hidrolik kıvırıcı vibrasyon takozları.

Muhtelif kullanım alanları

   Poliüretan cam diskleri, cam tutucular, cam elyaf kesme silindirlerinin poliüretan kaplamaları, bağlantı parçaları, metal iç ve dış kaplamalar, elek tozları (sunta), Şeker fabrikaları için poliüretan kaplin, fıçı kaplin ve Brükner tekerlekleri, Vibrasyon kazan, santrifüj ve küvet kaplamaları.

Bir önceki yazımız olan Işıktan Kauçuk başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR