• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,664 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Orhanlı Mahallesi Ayazpınar Caddesi No : 35 TUZLA / İSTANBUL
  • TELEFON: ( 0216 ) 371 05 98
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Karslıoğlu Kauçuk 1975 yılında Osman Karslıoğlu tarafından kurulmuştur. Otomotiv , asansör , makine sanayi için yedek parça üretimi ile imalata başlamıştır.1995 Yılında şirket kurucumuz Osman Karslıoğlu ‘ nun vefatından dolayı Karslıoğlu Kauçuk ‘ un başına Fevziye Karslıoğlu geçmiştir.2005 Yılında Karslıoğlu Kauçuk , Karlas Karslıoğlu Plastik Kauçuk L.T.D. Ş.T.İ. olarak ünvan değiştirmiştir.

Disiplin , kalite ve üstün hizmet anlayışı ile her geçen sürede kendimizi daha da yenileyerek geleceğe yönelik sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.Karlas Plastik Kauçuk L.T.D. Ş.T.İ olarak 10 çalışanımız bulunmaktadır bunun yanı sıra ISO 9001 ve TSE çalışmalarımızda devam ederken yeni bir oluşum içine girmiş bulunmaktayız.Üretim alanlarımız lastik,kauçuk,vibrasyon takımları,kapalı kasa sektörü,asansör takımları,conta imalatı ve trafik ekipmanları üretmekteyiz.Tamamen standartlaşmış ürünlerimiz yanında müşteri ve firma özel isteklerini karşilayabilmek en büyük misyonumuzdur.

Gelişen teknolojiyi yerinde ve zamanında etüd ederek gelişmeleri müşteri potansiyelimize en iyi şekilde yansıtmaya özen göstermekteyiz.Müşterilerimizin verdiği her sipariş bizi başarının dahada ötesine sürükleyen itici bir güç olmaya devam edecektir.

 

Bir önceki yazımız olan NG SÜPER LASTİK VE KAUÇUK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR