• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,434 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İVEDİK Organize Sanayi Bölgesi 1333 cad. No: 137 Ankara
  • TELEFON: +90 312 3953963
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ISISO SOĞUTMA

Firma Hakkında

   1975 yılından beri Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamız imalat zincirlerinde her  yıl  yenilikler  ve  teknolojik  gelişmeler  yaparak  hem  Türkiye  ekonomisine  hem  de  müşterilerin avantajına olumlu hizmetler sunmaktadır. Türkiye de revaçta olan Buz Paten Sahalarının Soğutulması için gerekli eksi 20oC evaparasyonda çalışabilen Chiller ( mono etilen glikol ile sirkülasyon yapan komple paket tip endüstriyel soğutma grupları ) imalatları 2007 yılından beri imalatlarımız arasında bulunmakta, hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlarında özellikle tercih edilmektedir.

   Endüstriyel  ve  klasik  kapasitelerdeki  Su  Soğutma  Chiller  imalatlarımız  üretimlerimiz  1985  yılından  beri devam  etmektedir.  Her  yıl  yeni  model  ve  teknolojik  gelişmeler  ile  Avrupa  Standartlarını  yakalamakta, hatta  geçmekteyiz.  Ürünlerimizin  kalitesi  yurtdışından  gelen  süpervizorlar  tarafından  fevkalade  olarak
nitelendirilmektedir.

   Endüstriyel  tip  soğuk  depolar,  donmuş  muhafaza  odaları,  prefabrik  panel  paket  tip  soğuk  odalar üretimlerinde  kalite  politikamız  müşteri  esasına  dayanır.  Müşterilerimiz  arasında  dondurma  fabrikaları; mezbaha kesim hane; et, balık, tavuk ve benzeri ürünler; süt ve süt ürünleri; sebze meyve muhafazası gibi maddelerin muhafazasına yönelik tesisler bulunmaktadır.

   Su Soğutma Kuleleri üretiminde her yıl yenilikler ile müşteri karşısına çıkan firmamız bu konuda da tüm Türkiye  ve  Yurtdışı  pazarlarında  tercih  edilen  firma  konumundadır.  Müşteri  memnuniyetini  ilke  edinen Radyal  fanlı  Su  Soğutma  kulelerinin  yanı  sıra  karşı  akışlı  cebri  çekişli  Su  Kuleleri  (bilhassa  endüstriyel tesislerde  100.000  /  1.500.000  kcal/h  kapasiteler)  ile  çift  kademeli  kuleler  üretiminde  ön  sıralarda yer almaktadır. Dönüş suyunun yüksek sıcaklıklarda olduğu sistemlerde çift kademeli kuleler bilhassa tercih edilmektedir.

   Firmamız  standart  ürünlerin  imalatının  haricinde  müşteri  taleplerine  göre  özel  üretimlerde projelendirilmekte  ve  imalatlarını  yapmaktadır. Bunların  arasında  Soğuk  Sıcak  test  odaları,  araç soğutmaları,  ilaç  ve  tıbbi  sistemler  için  cihazlar  gibi  daha  birçok  ürünler  yer  almaktadır.  Her  türlü  özel imalat ve dizaynı gerektiren ısıtma, soğutma ve havalandırma ile ilgili imalatların yanı sıra bu tip cihazların bakım ve onarımını da yapmaktayız.

   Firma politikamız, sorunsuz çalışacak kaliteli cihazları ucuza imal edip ve en uygun fiyata satmanın yanında gelişen teknolojiyi takip ederek en az enerji ile maksimum verimi sağlayan sistemleri yapmaktadır. Çünkü azalan  enerji  kaynakları  ve  sürekli  artan  enerji  maliyetlerini  göz  önüne  alarak  imalat  yapmak,  temel amaçlarımızdandır. Bu doğrultuda gelişen teknoloji, yeni malzeme ve imalat yöntemlerini takip etmekte ve uygun olanlarını ürünlerimizde uygulamaktayız.

   Ülkemizin ve dünyamızın azalan kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı amaç edinen ve imalatlarını bu ilkeler doğrultusunda yapan firmamız, müşterilerimizin bizlere güveni sayesinde her geçen gün gelişmekte ve ileriye yürümektedir.

   En büyük doğal kaynağımız suya, teknolojimizi kattık. Siz istediniz zerrelerine kadar ayırıp soğuttuk. Her geçen gün gelişen ARGE’lerimizle daha iyiyi başarmak sizlerin referanslarıyla olacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR