• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,025 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kurtköy Sanayi Sitesi Girişi Sanayi Cad. No:42 Kurtköy 81520 Pendik - İSTANBUL
  • TELEFON: 0216 378 33 80
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

   1974 YILINDA İstanbul Anadolu yakası Yüzevler Maltepe’de üretim faaliyetine başlayan firmamız, 1999 yılında Kurtköy Sanayi Bölge’sinde 1000 m2 kapalı alana sahip olan üretim tesisine taşınmıştır.

   2000 yılından bu yana hem tüm makine parkını son teknolojiye uygun olarak yenilemiş hem de her geçen gün artan müşteri talebi doğrultusunda kapasitesini arttırmıştır.

   Kuruluşundan itibaren, Presiz, Arçelik, Eczacıbaşı, Serel, Trafosan, Esaş gibi sektörlerinde önde gelen firmalara ve T.C.D.D., TEK, TEİAŞ gibi Kamu kurumlarına üretim yapmış ve genişleyen müşteri portföyü ile birlikte ilk günden bu yana faaliyetini sürdürmekte olan müşterilerine de halen hizmet etmeye devam etmektedir.

   Bugün ürünlerimizi aynı zamanda birçok ülkeye direk ve indirek olarak ihracatını yapmakta , ilgili sektörlerde yurtdışında da tanınan ve aranan firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

   Firmamız bugün bazı hammadde kalemlerinin ithalatını yaptığı Avrupa ve Uzakdoğu firmalarının da Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Ürünlerimiz
Tekstil Katkılı Teknik Parçalar
Oringler
Kauçuk Metal Bağlantılı Parçalar
Contalar
Takozlar, Anti-vibrasyon Parçaları
Şeritler, Fitiller

Bir önceki yazımız olan Güçlü Kauçuk Geri Dönüşüm İmalat ve Sanayi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR