• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,360 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi 3.sk No:1 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 216 593 30 75
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Has Kauçuk Firma Tanıtımı

has kauçuk   1995 yılından beri faaliyet gösteren HAS KAUÇUK A.Ş. 2006 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarla Tuzla da kurulu 5000 m² kapalı alanlı tesislerinde modern üretim hatlarıyla, alanında uzmanlaşmış teknik kadrosu ile sektörün öncüsü konumunda faaliyetlerini yürütmektedir.

   Her gün yeni bir gelişim şiarı ile çalışan firmamız üretimini yapmış olduğu kauçuk karo ,tartan uygulamaları , ses yalıtım ürünleri yanısıra İNNOVATİON odaklı olmayıda hiçbir zaman ihmal etmemiştir.

   Yenilikleri sektöre kazandırmak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, kentsel yaşam alanlarını modern çağdaş ve daha yaşanabilir mekânlar haline getirmeyi ilke edinmiş olan firmamız çocuklarımızın oyun alanlarını daha eğlenceli ve keyifli bir şölene dönüştürmek için de AT THE ZOO projesini uzun ARGE çalışmalarından sonra pazara sunmuştur.

   Yurt içinde olduğu kadar yurt dışındada takdir ve talep toplayan projelerimizden sadece biri olan AT THE ZOO çocuklarımızın hayal dünyalarına da anlamlı katkılar sağlayacak bir proje olduğu için derin bir gururu yaşamaktayız.

   Has Kauçuk A.Ş. bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kesintisiz yatırım ve ilkeli üretim anlayışı ile tüm çözüm ortaklarımızla beraber yeniliklere imza atmaya devam edecektir.

Tüm çocuklarımıza sevgilerimizle…

Kalite Politikamız

   Has Kauçuk A.Ş. olarak, çağdaş, modern ve ergonomik yaşam alanları yaratmak ve beklentilere cevap vermek için ISO 9001, ISO 14001, OHSAS, TS EN 1176, TS EN 1177 VE CE kalite sistem yönetimleri ve standartları doğrultusunda, güçlü AR-GE ve uzman kadroları desteğinde Müşterilerimize ve Çözüm Ortaklarımıza;

Üstün Kaliteli Ürün ve Hizmet

Tasarım Ufkunu genişleten ürün gamı

Innovasyon odaklı üretim vizyonu

Ekonomik ve süratli hizmet anlayışı felsefesini sunmayı benimsemiştir.

Vizyon

   Pazar lideri konumunu sürekli korumak, üretimini yapmış olduğumuz ürün gruplarının ve sağlamış olduğumuz hizmetlerin kalitesini maksimum düzeyde tutmak, özellikle ihracat pazarlarında büyüyerek bir dünya markası olmak

Misyon

   Sektörümüzün tüm segmentlerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak toplam kalite yönetimi ilkeleriyle ve kesintisiz gelişim süreciyle üretim gerçekleştirmek ve hizmet sunmak.

Değerlerimiz

Çalışanlarımızın bilgi, tecrübe ve becerilerini geliştirmek ve tüm süreçlere katılımcı olmalarını sağlamak.

Yasal ve kanuni gerekliliklerden ödün vermeden iş süreçlerini uygulamak.

Doğal ve milli kaynakları en verimli şekilde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden kullanmak.

Tüm tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve bizimle işbirliği yapan kesimlerle güçlü bi sinerji oluşturmak.

Adil, şeffaf ve istikrarlı politikalarla çalışmak

Bir önceki yazımız olan Zenger Teknik Dünya Kompozit ve Kauçuk Teknolojileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR