• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434

HABER DETAYI

08 Haziran 2014 23:03

OSTİM KAUÇUK TEKNOLOJİLERİ KÜMESİ OSİAD’DA

OSTİM KAUÇUK TEKNOLOJİLERİ KÜMESİ OSİAD’DA

OSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adnan Keskin tarafından 2014 Ostim İstişare toplantısında OSTİM Kümeleri ile OSİAD’ın birlikte çalışmalar yapması yönündeki açıklamasına istinaden Kümeler ile ikinci toplantı OSTİM Kauçuk Teknolojileri Kümesi ile yapıldı.

Toplantıya, OSTİM Kauçuk Teknolojileri Küme Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Korkmaz, Küme Başkan Yardımcısı Akman Karakülah (Babacan Kauçuk), Turan Değirmenci (Gülhan Kauçuk), Adife Aykaç (Natürel Kauçuk), Emira İpek (Emin İpek Kauçuk) ve Küme Koordinatörü Cenk Çınarbaş ile OSİAD Yönetim Kurulu katıldılar.

Küme bünyesinde yapılan çalışmalar ve faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Süreçte yaşanan sorunlar ile çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda, Küme olarak yapılan girişimler neticesinde Gazi Üniversitesi Ostim Meslek Yüksek Okulu bünyesinde Kauçuk Teknolojileri alanında bölüm açıldığını sektörün Nitelikli eleman ihtiyacına cevap verebilecek bir girişimde bulunulduğu ve Kauçuk’un Ara ürün olmasından dolayı, Nihai Ürün geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapıldığı ifade edildi.

OSİAD Yönetim Kurulu’da Küme Yönetimine Katılımlarından dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR