• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Turan Çiğdem Caddesi 3 / 4 Ostim / ANKARA
  • TELEFON: +90 (312) 385 53 22
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

TARİHÇEMİZ

1978’de kurulan GÜLHAN, 3000 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinde iş ve inşaat makineleri sektörüne kauçuk ağırlıklı yedek parçalar üreten lokomotif firmalardan biridir. Ayrıca firmamızda plastik ve poliüretan keçeler ile sipariş üzerine yedek parça dizaynı ve imalatı yapılmaktadır.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi , TSE ve ayrıca OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamızda; kalitenin korunması ve sürekli iyileştirilmesi , müşteri memnuniyetinin geliştirilmesinin devamını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikamızdır.

Ürünlerimiz, periyodik olarak bünyemizde bulunan laboratuarımızda gerekli olan testlere tabi tutularak kontrol edilir. Her türlü kauçuk ve plastik kalıbı dizaynı ve imalatı yapabilecek makine ve ekipmana sahip kapasitedeki kalıp imalathanemiz mevcuttur. Uzman personel, kaliteli hammadde ve tecrübe ile ürünlerimizin kalitesi garanti altına alınmıştır.

Gülhan, Çeyrek Asırı aşkın tecrübesi ile sektöre lokomotif kuruluş olarak hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde kullanılmakta olup; Almanya ağırlıklı olmak üzere Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, Güney Kore, Singapur gibi Dünyanın çeşitli ülkelerine de ihraç edilmektedir.

Yurtiçinde özellikle inşaat sektöründe tanınan ve iyi bir imaja sahip GÜLHAN, yurtdışında da aynı güveni sağlamanın haklı gururunu sürdürmektedir.

POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi , TSE ve ayrıca OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan kuruluşumuzda ; çalışanların sağlığını korumak, refah seviyelerini devamlı yükseltmek, çalışma güvenliğini devamlı artırmak, ürün kalitesini korumak ve devamlı iyileştirmek , müşteri memnuniyetinin devamlı artmasını sağlamak ve hatasız üretim değişmeyen politikamızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR