• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,117 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ankara Asfaltı 8. Km. Kale yolu üzeri Akkale Denizli / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 258 267 23 67
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

   Dünyada standartları belirleyen, bütün bir sektörün kendi adıyla anıldığı markalar (Firmalar) vardır. GRUP KAUÇUK kendi ülkesinde üretim hacmi ve kalitesiyle lider olmasının yanında, Avrupa standartlarında metal silindir imali, kauçuk ve poliüretan kaplamasını yapabilen firmamız, piyasada kaplama konusunda GRUP KAUÇUK (GKP) adıyla tanınır.

   GRUP KAUÇUK’un bu başarısında önde gelen etkenlerden biri, kaplama kalitesi olup, ürünlerini ISO 9001 belgeli hammaddelerden imal eden firmamız Avrupa’dan ithal etmekte olduğu hamurlarla da siz değerli müşterilerine daha kaliteli ürünler sunmaktadır.

   Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, kauçuk ve poliüretan kaplamasında boy 8.000 mm. Çap 1.600 mm’ye kadar her türlü ortam ve yüksek ısıya dayanıklı kaplamasıyla kullanıcının tüm ihtiyacına cevap verebilecek düzeydedir. Boy 8.000,çap 1.000 mm’ye kadar düz, boy 6.000 mm çap 1.050 mm’ye kadar (metal dâhil) da bombeli taşlama yapabilmektedir.

  Bizler GRUP KAUÇUK olarak memnun müşteri ve kullanıcı oluşturmanın ancak kaliteli ve uzun yıllar sorunsuz çalışan ürünlerle sağlanabileceğini biliyoruz.

   Bu amaçla GRUP KAUÇUK ürünlerini, güçlü bir teknik kadro ve 72 saat içinde problem çözme ilkesi ile sizlere sunuyoruz.

ÜRÜNLER

Kaplama – Taşlama
Kalıplı İmalatlar
Metal Bölümü
Diğer Kaplama Bölümü
Poliüretan İmalatı
End. Silikonlu Profil Fitil Lastikleri
End. Silikonlu Profil Fitil Lastikleri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR