• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,959 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: murat demir
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: +90 312 394 4 434
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Gold Üyelik Nedir :

   Yıllık belirli bir ücret ödeyip belirlenen kategorilerde üst sıralarda yer alma imkanı sağlar. Aynı zamanda firmanız adına bir profil altında bilgileriniz, resimleriniz, ürünleriniz, ilanlarınız ve harita bilgileriniz gözükmektedir. ( Normal üyelikte kısıtlamalı ve ayrı ayrı gözükmektedir) Vitrin bölümü reklam alanı kısmında firmanız gözükecektir.

Neden Kaucuk.Org :

    Kauçuk sektörünün önde gelen bilgi portalımızda sistemimizdeki firmaların internet üzerinden rekabet sağlaması ve bulunurluğu artması açısından reklam alanı kısmı bölümünde firmanızı vitrine taşıyarak daha çok ziyaretçi sağlayabilirsiniz.

Neden Gold Üye Olmalıyım :

gold üyelik

Örnek Gold Üye Firması       : İncelemek için tıklayınız

Örnek Normal Üye Firması : İncelemek için tıklayınız

GOLD ÜYE Olarak Nasıl Firma Eklenir :

   Giriş Yap bölümünden üye girişi yaptıktan sonra müşteri paneli bölümüne tıklayınız. Daha sonra “Gold Firma Ekle” menüsü altında bulunan firma bilgilerini doldurarak firmanızı gold üyelik paketine kaydedebilirsiniz. Bilgileri doldurduktan sonra bizimle irtibata geçerek gold üyelik (yıllık) ücretini hesabımıza yatırabilirsiniz. Gold üyelik ücreti hesabımıza geçtikten sonra üyeliğiniz aktifleştirilecektir.

Gold Üyelik Bedeli :

   Sistemimizde bulunan Gold Üyelik hizmetlerimizin; geçerli olabilmesi için yıllık bir defaya mahsus 100 TL ücret talep edilmektedir.

  Gold üyelik sistemi 1 firma için geçerlidir. Aynı üyelikten başka firma eklemek isteyenler normal üyelik bölümünden ekleyebilirler.

  Fiyatlarımıza KDV hariçtir. Sistemimizde tarafınız adına kullanılacak logo, resimler ve bilgiler firmanıza veya şahsınıza aittir.

Kauçuk Bilgi Rehberi Destek Hattı :

  Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

   Sistemimize firma bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan REKLAM ALANI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR