• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,497 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Havaalanı San. Bölgesi Ökkeş Yiğit Bulv. No:13 Oğuzeli/Gaziantep
  • TELEFON: 0342 477 14 14
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Gazisan Geri Kazanım San. ve Tic.Ltd.Şti.’ni 2014 yılında gıda,turizm,inşaat gibi sektörlerde faaliyet gösteren Hazır ve Gözübüyük aileleri olarak Gaziantep Havaalanı Organize Sanayi Bölgesi’nde 1500 ü kapalı olmak üzere toplamda 5000 m2 alan üzerinde kurduk.Tesisimizde İtalyan ve Alman teknolojisine sahip makinalar kullanarak yıllık 26.000 ton/vardiya üretim kapasitesi ile ülkenin en büyük tesislerinden birisini kurduk.

Kalite Bir Ahlak Felsefesidir ..

Bu düşünceyle yola çıktık ve tüm kadromuzu bu fikri benimseyen genç ve yenilikçi çalışanlardan oluşturduk. Ürün kalitemizi tüketici sektörlerden lider firmalarla gerçekleştirdiğimiz sürekli müzakereler sonucu belirledik ve analizlerimizi sürekli olarak devam ettiriyoruz.Çünkü biliyoruz ki kaliteyi hedef değil zorunluluk olarak gören firmalar için başarı kaçınılmazdır.

Dünya ile Ortağız..

Eğer karın paydaşları ortak ise bizim en büyük ortağımız dünya.Çünkü dünyayı yıllık en az 500.000 adet hurda lastiğin kirliliğinden kurtarmayı hedefliyoruz.Yani biz sadece kendimize değil,ülkemize ve dünyaya da kazandırıyoruz..

Bir önceki yazımız olan Güçlü Kauçuk Geri Dönüşüm İmalat ve Sanayi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR