• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434

Firma Ekle

Kaucuk.Org Ücretsiz Firma Ekleme Nasıl Yapılır

   Bilgi Rehberi portalımız Kauçuk Firmaları – Plastik Firmaları – Ambalaj Firmaları – Peyzaj Firmaları – Zemin Kaplama Firmaları ve Oyun Parkı Firmaları sektörlerini; ayrıca satılık kauçuk makineleri – plastik makineleri – ambalaj makineleri ve diğer satılık makine ilanlarını kapsamaktadır.

Sistemimize ücretsiz üye olarak firma tanıtım bilgilerinizi , ürünlerinizi, alım – satım ilanlarınızı ve firma haberlerinizi yayınlayabilirsiniz.

Kaucuk.Org Size Ne Kazandırır :

   Amacımız tüm kauçuk firmalarının bir çatı altında ücretsiz şekilde toplanarak kullanıcıların ve müşterilerin daha rahat bulunurluk imkanı sağlaması sağlamaktır. Sistemimizde tüm firmalarının internet üzerinden rekabet sağlaması ve bulunurluğu artması açısından ücretsiz bir yapıya sahiptir. Site içerisinde bulunan gold üyelik ve vitrin bölümümüzden başka sistemimizde ücretli bir alan bulunmamaktadır.

Normal Üyelik Nedir :

   Profili onaylanan her üye Standart üye haklarına sahip olur. Bu haklar; normal firma ekle, ürün ekle, ilan ekle ve haber ekle’dir.

Kaucuk.Org’a Nasıl Üye Olunur :

   Firma eklemeniz için üye olmanız gerekmektedir. ÜYE OL linkine tıklayarak üye olabilirsiniz. (Örnek Üye Ol Ekranı Aşağıdaki Resimde Belirtilmiştir)

Üye Ol

Üye olduktan sonra firmanızı eklemeniz için 2 farklı paketimiz bulunuyor. Bunlardan bir tanesi normal üyelik , diğeri ise gold üyelik‘tir.

NORMAL ÜYE Olarak Nasıl Firma Eklenir :

   Giriş Yap bölümünden üye girişi yaptıktan sonra Firma Ekleme Butonuna tıklayınız. Daha sonra “Normal Firma Ekle” menüsü altında bulunan firma bilgilerini doldurarak firmanızı normal (standart) üyelik paketine kaydedebilirsiniz. Sistemimize aynı şekilde giriş yaparak ürün, ilan ve haber bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

1 – Normal firma ekle butonuna tıklayarak firma bilgilerinizi ekleyebilir, (Örnek: Firma Adı – Ünvanı)

2 – Ürün ekle butonu ile firmanız ürünlerini tanıtım yapabilir,(Örnek: Kauçuk Titreşim Takozu)

3 – İlan ekle butonu ile firmanızın satım ilanlarını verebilirsiniz (Örnek: Satılık hidrolik pres)

4 – Haber Ekle butonu ile firmanızın yapmış olduğu faaliyetlerden ve güncel sektör bilgilerinden bahsedebilirsiniz.

“GOLD ÜYE” Olarak Nasıl Firma Eklenir (Ücretli Sistem) :

   Sistemimizde Gold Firma Ekleme kısmı mevcuttur bu sistem sayesinde firmanızı sistemimiz ana sayfasında vitrin bölümüne taşıyabilir ve sistemimizdeki tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

afis1

Kauçuk ve Plastik Bilgi Rehberi Destek Hattı :

  Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için sağ altta bulunan “Online Destek” hattımıza sorularınızı bırakabilir veya info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

   Sistemimize firma bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda “Online Destek” bölümümüze veya mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.