• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,160 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

EPDM Granül Nedir

epdm granül nedir

   EPDM granülleri, sahip olduğu üstün özellikler sayesinde sadece spor zemin uygulamalarında değil, diğer alanlardaki uygulamalarda da ilk sırada yer alan bir üründür.

   Yer kaplamalarının uygulama ve montajı konusunda profesyonel olan müşterilerimiz, geniş renk ve tanecik hacmi seçeneğine sahip olan EPDM granülleri ile kaplanan zeminleri bir sanat harikasına dönüştürme konusunda çok rahat davranabilirler.

   EPDM granülleri; elastik yapısı, kaymazlık özelliği ve hava şartlarına dayanıklı olması ile; spor ve gündelik aktiviteler için gerek kapalı alanlarda gerek de açık alanlarda (dış saha uygulamaları) emniyetli bir zemin sunar.

Koşu parkurları, küçük alanlar, tenis kortları ve diğer açık hava spor sahaları zemin kaplamasında tercih edilen EPDM granüllerdir.

EPDM granüllerin tercih edilmesi mükemmel özelliklerine borçludur. Bunlar;

Devamlı elastikiyet,

Aşınmaya karşı dayanım,

Çok yönlü uygulama seçenekleri,

Yüksek güvenilirlik,

Geliştirilmiş kaymazlık özelliğinin bulunması,

Geniş renk yelpazesi,

Hava şartlarına karşı dayanım

  EPDM granüllerin elastik etkisi, omurilik sistemi ve eklemleri rahatlatıp sakatlanma riskini en aza indirerek zemine yumuşak bir ayak teması sağlar.

  Okul sporları, profesyonel ve gündelik sporları için en sağlıklı çözüm, EPDM granülleri ile yüzeyi kaplanmış, son teknoloji 4 mevsim spor alanları ve koşu parkurlarıdır.

   Yüzeyde bulunan geçirgenlik özelliği, yağışlı havalarda dahi, yüzeyin kaymazlık özelliğini korur ve bu da spor aktivitelerinin hava şartlarından bağımsız,emniyetle devamlılığını sağlar.

   Ürünlerde bulunan farklı renk ve tanecik hacmi çeşitliliği bütün uygulama ve montaj ihtiyaçlarına cevap verir niteliktedir.

NEDEN EPDM GRANÜLLERİNİ KULLANMALIYIZ :

   EPDM granüller kalıcı ve mükemmel yüksek kaliteli başlangıç materyalleri kullanarak üretilmektedir. Granüllerin çekme kuvveti ve elastikiyeti, pazardaki diğer ürünlerin kat kat üstündedir. EPDM granüllerde kaliteli pigment kullanması sayesinde, farklı lotlarda dahi, renkte meydana gelebilecek değişikliği sıfıra indirmiştir.

EPDM GRANÜLLERİ KONUSUNDA HANGİ ÖZELLİKLER ÖNEMLİDİR :

   Bu ürünlerin açık alanlarda kullanılması sebebiyle en önemli özelliği hava şartlarına karşı dayanıklı olmasıdır. Diğer önemli özellikleri ise çekme mukavemeti ve uzamasıdır. Bu özellikler PU bazlı bağlayıcı sistemi ciddi bir şekilde etkilemektedir. Elastikiyet, yüzeydeki yırtılmaları engellemek için gereklidir.

Bir önceki yazımız olan EPDM Nedir - Etilen Propilen Dien Nedir başlıklı makalemizde epdm granül nedir, epdm nedir ve etilen propilen dien nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR