• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,141 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: ÇALI SANAYİ BÖLGESİ GEYVELİ CD. N:36 NİLÜFER / BURSA
  • TELEFON: 02244941777
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

   Doruk Plastik Çocuk Oyun Parkları

doruk plastik

Firma Hakkında   

   Firmamız , parklara , bahçelere , belediyelere , otellere , okullara , sitelere , özel mülklerinize ÇOCUK OYUN GRUPLARI imalatı yapmaktadır. 20 yıllık deneyimli kadromuzla ,TÜRKİYE nin her yerine ÇOCUK OYUN GRUPLARIMIZIN satış ve montaj hizmeti vermekteyiz. Mevcut alanınıza en uygun ekonomik çözümler sunmaktayız.

   Doruk plastik oyun grupları, Su Depoları, Asit ve Kimyevi Madde Depoları, Tekstil Arabaları, Polietilen Silolar, üretiminde uzman ekip ve teknolojik makine parkuru ile sektöründe önemli bir firmadır. Polietilenden üretilen bu ürünlerin tümü Rotasyon Teknolojisi ile üretilmektedir. Firmamız da 3 adet çeşitli kapasitelerde Rotasyon makinesı mevcut olup tüm imalat firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

   Doruk plastik rotasyon teknolojisine olan hakimiyeti ve yeni ürün geliştirme konusundaki tecrübesi ile sektörde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ürün tasarımı, prototip yapımı, rotasyon kalıbı imalatı ve plastik üretimini aynı bünyede barındırmamız en önemli avantajımızdır.

Ürünlerimiz

Çocuk Oyun Parkı

Dış Mekan Fitness Aletleri

Kauçuk Zemin Kaplama

Ahşap Ürünler

Su Depoları

Silolar

Damacana Paleti

Geniş Ağızlı Depolar

Tekstil Arabaları

Bir önceki yazımız olan Burpar Oyun Grupları Kent Mobilyaları İmalat ve Ticareti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR