• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,254 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Çimen Mevkii Zonguldak Devrek Karayolu 4. Km 67830 Çaydeğirmeni / Devrek - Zonguldak
  • TELEFON: +90 372 594 4089
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Şirket Profili

   Cilas Kauçuk A.Ş. 1988 yılında kurulup bu güne kadar üretim kapasitesi, makina ekipman, personel sayısını arttırarak tecrübeli operatörler ve eğitimli yöneticiler kontrolünde üretimini devam ettirmektedir. Üretim kalitesini bilgisayar destekli istatistiksel proses kontrolü (SPC) ile kontrol altında tutmaktadır. Kalıp dizayn ve üretimi konusundaki bilgi ve tecrübe ile özel ürünleri de üretebilen, sektörün titreşim sönümleyici takozlar kategorisinde önde gelen firmalarındandır.

Organizasyon

   Cilas Kauçuk Sanayii İhracat İthalat Ticaret A.Ş. müşterilerinin isteklerine uygun titreşim sönümleyici metalli metalsiz kauçuk üretiminde, bu ürünlere ait vulkanizasyon kalıbı, saç kesme ve sıvama kalıbı konusunda, kauçuk hamuru hazırlama ve metal kaplama prosesinde uzmanlaşmıştır. 25 yılı aşkın tecrübesiyle kalitede mükemmele ulaşma misyonunu benimseyen Cilas Kauçuk A.Ş. sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

Kalite

   Üretim prosesinin her aşamasında ürünün bulunduğu bölümlerde kalite kontrol işlemi yapılmaktadır. Vulkanizasyona girecek hamurun reometre testi, vulkanizasyonda basılan ilk ürünün ezilme ve kopma değerleri laboratuarda test cihazlarında kontrol edilerek onay verilmekte ve çıkan sonuçlar bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Basımda çıkan ilk ürünün ölçü kontrol ve sertliği kalite kontrol personeli tarafından ürünün teknik resmine göre kontrol edilip onaylanmaktadır.

Kalite Belgeleri

   Cilas Kauçuk A.Ş. 9 Haziran 2005’te GLOBAL CERTIFICATION LTD’den ISO 9001:2000 ilk kalite belgesini almıştır. Daha sonra SIQ uluslararası kalite belgelendirme firmasından 10/07/2008 tarihinde ISO 9001:2008 belgesini alarak kalite sistemini devam ettirmektedir. Ayrıca 2009 yılında Türk Patent Enstitüsü’nden marka tescil belgesi almıştır. Şu an OTOMOTİV TS 16949 için müracaatını yapmış olup belgelendirme çalışmalarına başlanmıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR