• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,458 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: ikitelli org.san.böl. atatürk oto san.sit. 17 sok. no:495 başakşehir / istanbul
  • TELEFON: 212 485 06 60
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Sektörün Önde Gelen Kauçuk Firması…

Firmamız Ceylan Kauçuk 2004 yılında Güven Ceylan tarafından kurulmuştur. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Sanayi Sitesinde kurulmuş olan fabrikamızda; kauçuk hamuru makineleri, pres&silindir hamur makineleri bulunmaktadır. Ana ürünümüz olan kauçuk, hazır hamur, kauçuk türlerinin yanında; kimyevi maddeler,pişirici gurubu,rafineri kauçuk, kemosil yapıştırıcı, silikon kauçuk, sıvı silikon mamulleri ve  lastik granül ve pres & silindir hamur makineleri alım-satımı  yapılmaktadır.

Son yıllarda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, genişlettiğimiz üretim ve depolama alanları ile, daha yüksek miktarlarda olan istekleri karşılayabilmekteyiz. Ceylan Kauçuk olarak, her zaman müşteri odaklı çözümler sunmaktayız.

Tecrübeli üretim ekibimiz ve profesyonel yönetim anlayışımız ile,  hedefimiz sektörün güvenilir ve önde gelen isimlerinden biri olmaktır. Teknolojinin getirmiş olduğu yenliklerin takipçisi olarak, çevreye ve insana saygıyı ön planda tutuyoruz.

Bundan sonra da, müşteri istek ve taleplerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için, tüm yapılması gerekenleri, hizmet politikamızdan ödün vermeden devam ettireceğiz.

Bir önceki yazımız olan ARD Kauçuk Ayakkabıcılık Reklam Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR