• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,119 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: çaybaşı MAH Ali Çetinkaya CAD no 170 Antalya
  • TELEFON: 02423226261
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Faaliyete başladığı günden bugüne kadar insana yatırım yapan kuruluşumuz, ticari ahlaktan vazgeçmeden bir adım daha önde olabilmek için kendini yenilemekten asla vazgeçmemiştir.
Teknolojiyi sürekli takip ederek, profesyonel kadrosu ile hizmetlerinde hep kaliteyi ön planda tutmuştur.
Hizmet alanında gösterdiği üstün faaliyetlerinde, kurumsallaşmanın vermiş olduğu desteği ve güveni her zaman yansıtmayı başarmıştır.
Kuruluşumuz, hayatınızın her anında ve her noktasında ihtiyacınız olan ambalaj, paketleme, kullan – at ve diğer bir çok günlük hayatınıza yardımcı malzemelerin teminde ve üretiminde faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Profesyonellik arayan tüm müşterilerimize mükemmellikteki çözümleri sunmak. Sunduğu çözümlerde kaliteyi, verimliliği en üst seviyeye çıkartmak. Müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi ve hizmetleriyle %100 memnuniyeti sağlayan kaliteden özün vermeyen bir kurum yaratmak.

Vizyonumuz

Sunduğu teknoloji harikası geniş ürün yelpazesi ve hizmetleriyle, müşterilerini hedeflerine taşıyan her zaman her sektörde ürünleriyle ve hizmetleriyle aranan bir firma olmak ve sektöründe Türkiye ‘de öncü bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz

Ticaret ahlakından vazgeçmemek, insana yatırım yapmak,kaliteden ödün vermemek, teknolojiden vazgeçmemek ve her zaman müşteri memnuniyetini esas almak;

Kendine çizgi edindiği bu değerlerden asla vazgeçmemek.

Ürün Çeşitleri
Market Ürünleri
Taşıma Poşetleri
Pizza Kutuları
Özel Kutular
Hediye Kutuları
Köpük Kullan – At Ürünler
Plastik Kullan – At Ürünler
Kağıt Kullan – At Ürünler
Fast Food Ürünleri
Sektörel Ambalaj Ürünleri
Endüstriyel Ürünler
Gıda Paketleme Ürünleri
Zirai Ürünler
Sera Örtüleri
Temizlik Ürünleri

Bir önceki yazımız olan Özgüç Ambalaj Orman ve Gıda Ürünleri İth. İhr. Tic. San. A.Ş. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR