• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,108 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ramazanoglu Mh.Sanayi Cd.Kurtköy San.Sitesi B Blok No:1 Kurtkoy PENDIK
  • TELEFON: +902166221498
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

B2B Kauçuk ve Endüstriyel Zemin Sistemleri
b2b kauçuk

   Yıllar içerisinde üretimde oluşturduğu teknik ve spesifik uzmanlık olgunluğunu ülkemiz içerisinde katma değer olarak milli ekonomimize katarken dünya piyasalarında da yüksek düzeyde know-how, tecrübe ve dürüstlük ilkeleriyle her geçen gün yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

   B2B KAUÇUK ve ENDÜSTRİYEL ZEMİN SİSTEMLERİ;günümüz modern yönetim anlayışı,ar-ge çalışmalarını ürün ortaya çıkışı ve hizmet sunumunun her aşamasında organizasyon kültürünün merkezine yerleştirmiş bulunmaktadır.

   B2B KAUÇUK ve ENDÜSTRİYEL ZEMİN SİSTEMLERİ’nin dinamik,deneyimli,ilk günkü çalışma heyecanını koruyan çalışanları ile her gerçekleştireceğiniz işleminizde pozitif bakış açısı,yüksek ilgi ve sonuç odaklı yaklaşımlarımızı yakından hissedeceğinizi temin etmekteyiz.

  B2B KAUÇUK ve ENDÜSTRİYEL ZEMİN SİSTEMLERİ olarak sizlere en uygun ve en doğru çözümleri sunarken,geçmişte kalmış ve tek tarafın kazanımlar elde ettiği bir bakış açısıyla değil!Biz sizleri çözüm ortaklarımız ve partnerlerimiz olarak algılayan bir bakış açısıyla karşılamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Yetsan Kauçuk Zemin Kaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR