• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,660 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Ostim Sanayi Sitesi 100. Yıl Bulvarı No: 54 Ostim/Ankara
  • TELEFON: 0312 385 12 12
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda  

1994 yılında kurulan ARS  Ankara  Rulman hizmet ettiği sanayi ve makine sektöründe ihtiyacı en kolay ve hızlı şekilde en uygun fiyata sunabilmek amacı ile, çalışmış ve bu ilkesinden asla vazgeçmemiştir. Rulman sanayinde lider isim SKF’nin distribütörlüğünü yapan firmamız, SKF  markasının, kalitesini, hizmetini sunmaktan ve bu ailenin değerli bir üyesi olmaktan onur duymaktadır. Ayrıca amerikan menşeili ROLLWAY markasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Firmamız ürün portföyünde sanayi, otomotiv ve iş makinesı rulmanlarının yanı sıra Hacı Balı yatakları bayiliği, Ors bayiliği, İna bayiliği, Loctite bayiliği,   V-kayışı, keçe, teker, zincir, kaplin, dişli, kasnak vb. ürünlerde bulunmaktadır.Toplam 1000 metre kapalı alanında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Ürün Vizyonu :
20 bin kalemde 2 milyon adet ürünü stoklarımızda bulundurmaktayız.

 

Hizmetlerimiz

– SKF Platformlarından birisi olan Yağlama Platformu Partneri olarak firmamız bünyesinde konusunda deneyimli personel tarafından , Her türlü makineye özel Tespit, Tasarım ve Montaj yapılmaktadır.

– SKF Platformlarından bir diğeri olan Servis Platformu Partneri olarak firmamız bünyesinde konusunda deneyimli personel tarafından , Her türlü tesiste ve makinede titreşim analizleri, rulman ısıtma, kestirimci bakım gibi hizmetler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR