• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,755 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ANKARA KAUÇUK FİRMALARI

ankara kauçuk firmaları

Ankara ili ve çevresinde bulunan kauçuk firmalarının bir arada bulunduğu ilan rehberine hoşgeldiniz.

Ankara ilinde bulunan Kauçuk Firmalarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;

ANKARA KAUÇUK FİRMALARI

   Sistemimizin kuruluş amacı tüm ankara kauçuk firmaları’nı tek çatı altında toplayarak tedarikçilere ve değerli müşterilere kolay bulunurluk sağlamaktadır. Sistemimizi kullanarak Ankara ili ve çevresindeki kauçuk firmalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ankara İlinde Bulunan Organize Sanayi Bölgeleri

   Ostim, İvedik Organize Sanayi Bölgesi, Sincan Organize Sanayi Bölgesi, Anadolu Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi, Başkent Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Sanayi Bölgesi II. ve III. OSB, Şereflikoçhisar O.S.B., Dökümcüler İhtisas O.S.B. ‘dir.

Ankara Tarihi

   Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olan Ankara’nın adının nereden geldiğine ilişkin çeşitli düşünceler ileriye sürülmektedir. Kentin tarih boyunca aldığı adları şöyle sıralayabiliriz; Ankyra , Ancyre, Anghura , Engüriye , Engürü , Angara , Angora ve sonunda Ankara olarak kalmıştır.

Ankara İlçeleri

ankara ilçeleri

   Ayaş, Akyurt, Altındağ, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Pursaklar, Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Ankara ilimize ait ilçelerdir.

Ankara Ekonomik Etkinlikler – Endüstri ve Ticaret

   Ankara ilinin geçim kaynakları, İç Anadolu’nun öteki yerlerinde olduğu gibi tarım ve hayvancılığa dayanmakla beraber il merkezi ve bazı ilçe merkezlerinde görülen huzlı nüfus artışı, kentler çevresinde çeşitli endüstri kuruluşlarının doğmasına, buna bağlı olarak da tarım dışı etkinliklerinin artmasına neden olmuştur.

   İl sınırları içerisinde yer alan madenler oldukça çeşitli olmakla beraber, ekonomik nedenler dolayısıyla bunların büyük bölümü işletilememektedir. Bunların en önemlisi Bala, Beypazarı ve Nallıhandaki linyit yataklarıdır. İldeki öteki madenler, Haymana ve Polatlıdaki manganez, Keskindeki bakır, demir, kurşun, Bala ve Kırıkkaledeki demir, Koçhisardaki mermer ve Tuz Gölü kenarında kaldırım ve yavşan tuzlarından elde edilen tuzdur.

Ankara Kauçuk Firmaları Destek Hattı :

   Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için sağ altta bulunan “Online Destek” hattımıza sorularınızı bırakabilir veya info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Ankara kauçuk firmaları bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda “Online Destek” bölümümüze veya mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Afyon Kauçuk Firmaları başlıklı makalemizde afyon kauçuk fabrikaları, afyon kauçuk şirketleri ve afyon lastik firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR