• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,324 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

AFYON KAUÇUK FİRMALARI

Afyon Endüstri ve Ticaret

   Cumhuriyetin ilanından önceki yıllarda Afyonkarahisar ilinde endüstri etkinlikleri öteki illere oranla üstün düzeydeydi. Özellikle bu yıllarda küçük endüstri oldukça ilerlemişti. Dericilik, ayakkabıcılık, ağaçişleri, dokumacılık, silah yapımı, önemli endüstri kollarıdır.

afyon kauçuk firmaları

sbullet

Afyon Kauçuk Firmaları

sbullet

Afyon Kauçuk Ürünleri

sbullet

Afyon Kauçuk Makina Firmaları

sbullet

Afyon Satılık Kauçuk Makinaları

sbullet

Afyon Kauçuk Hammaddeleri Üreticileri ve Satıcıları

sbullet

Afyon Lastik Firmaları

sbullet

Afyon Kauçuk Zemin Kaplama Firmaları

sbullet

Afyon Zemin Kaplama Firmaları

sbullet

Afyon Kauçuk Geri Dönüşüm Firmaları

Kaucuk.Org Size Ne Kazandırır :

   Afyon ilimizde bulunan kauçuk – plastik – ambalaj firmalarının bir çatı altında ücretsiz şekilde toplanarak kullanıcıların ve müşterilerin afyon’da bulunan kauçuk firmalarının daha rahat bulunurluk imkanı sağlamasına yardımcı olmaktır.

Afyon Kauçuk Firmaları Kategorisine Nasıl Üye Olunur :

   Afyon’da faaliyet gösteren işletmenizi eklemeniz için üye olmanız gerekmektedir. “ÜYE OL” linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Daha sonra “GİRİŞ YAP” bölümünden üye girişi yaptıktan sonra Firma Ekleme Butonuna tıklayınız. Daha sonra firma bilgilerinizi doldurarak firmanızı kaydedebilirsiniz. Sistemimize aynı şekilde giriş yaparak ürün, ilan ve haber bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Afyon Kauçuk ve Plastik Bilgi Rehberi Destek Hattı :

   Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için sağ altta bulunan “Online Destek” hattımıza sorularınızı bırakabilir veya info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Sistemimize adana’da bulunan firma bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda “Online Destek” bölümümüze veya mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Adana Kauçuk Firmaları başlıklı makalemizde adana kauçuk fabrikaları, adana kauçuk şirketleri ve adana kauçuk ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR