• info@kaucuk.org
  • 0 312 394 4 434
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,655 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ADANA KAUÇUK FİRMALARI

Adana Ekonomik Etkinlikler

   Adana, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük, aynı zamanda tarım ve endüstri etkinlikler bakımından en gelişmiş ilidir. Seyhan ve Ceyhan ırmaklarının yüzyıllar boyu taşımış olduğu dolgu maddeleriyle oluşan ve zamanla genişleyen ova, Türkiye’nin birim alanda, en yüksek veriminin alındığı pamuk ve buğday ekim alanlarından biridir. Adana ilinde ekonomik etkinliklerin temelini tarım oluşturmaktadır.

adana kauçuk firmaları

sbullet

Adana Kauçuk Firmaları

sbullet

Adana Kauçuk Ürünleri

sbullet

Adana Kauçuk Makina Firmaları

sbullet

Adana Satılık Kauçuk Makinaları

sbullet

Adana Kauçuk Hammaddeleri Üreticileri ve Satıcıları

sbullet

Adana Lastik Firmaları

sbullet

Adana Kauçuk Zemin Kaplama Firmaları

sbullet

Adana Zemin Kaplama Firmaları

sbullet

Adana Kauçuk Geri Dönüşüm Firmaları

Kaucuk.Org Size Ne Kazandırır :

   Adana ilimizde bulunan kauçuk – plastik – ambalaj firmalarının bir çatı altında ücretsiz şekilde toplanarak kullanıcıların ve müşterilerin adana’da bulunan kauçuk firmalarının daha rahat bulunurluk imkanı sağlamasına yardımcı olmaktır.

Adana Kauçuk Firmaları Kategorisine Nasıl Üye Olunur :

   Adana’da faaliyet gösteren işletmenizi eklemeniz için üye olmanız gerekmektedir. “ÜYE OL” linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

  Daha sonra “GİRİŞ YAP” bölümünden üye girişi yaptıktan sonra Firma Ekleme Butonuna tıklayınız. Daha sonra firma bilgilerinizi doldurarak firmanızı kaydedebilirsiniz. Sistemimize aynı şekilde giriş yaparak ürün, ilan ve haber bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Adana Kauçuk ve Plastik Bilgi Rehberi Destek Hattı :

   Sistemimizle alakalı soru ve görüşleriniz için sağ altta bulunan “Online Destek” hattımıza sorularınızı bırakabilir veya info@kaucuk.org mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Sistemimize adana’da bulunan firma bilgilerinizi veya diğer alanlara ekleme yaparken problem yaşamanız durumunda “Online Destek” bölümümüze veya mail adresimize Firma Adınızı – Web Adresinizi ve E-postanızı yollayarak (Normal Firma) kayıt işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR